بازنشر محتوا از وبسایت ویکی آموز

تمام مقالات و آموزش های این پایگاه آموزشی به صورت اختصاصی تهیه و ارائه می گردد، بنابراین در هنگام باز نشر محتوا های قرار گرفته شده در این وبسایت حتما میبایست قوانین زیر را رعایت کنید:

  • از کپی و رایت کردن مطالب به صورت مستقیم جدا خودداری بفرمایید، حتما تصاویر و ویدئو های مقالات را بر روی هاست وبگاه خود آپلود کنید و رسانه ها را از طریق میزبان وبگاه خود نمایش دهید، چرا که ممکن است در آینده به دلیل سیاست های فنی امنیتی لود شدن رسانه های ویکی آموز از سایر وب سایت ها مسدود گردند و در این صورت وب سایت نشر کننده محتوا با مشکل مواجه خواهد شد.از اعمال تغییرات در ابتدا و انتهای مقالات و بازنشر آن ها جدا خودداری بفرمایید.
  • از حذف کپی رایت (واتر مارک تصاویر) و بازنشر آن ها جدا خود داری کنید، چرا که تصاویر وب سایت توسط روش های پیشرفته تگ گزاری می شوند و کپی برداری از آن ها باعث جریمه شدن وب سایت نشر دهنده در موتور های جستجو خواهد شد.
  • از حذف تیزر های ویکی آموز از ابتدا و انتهای محتوای ویدیویی جددا خودداری کنید، چرا که انجام این کار باعث نقض حقوق تولید کنندگان محتوای ناب در این رسانه است.
    شرایط صحیح و پیشنهادی در باز نشر محتوا:
  • محتوای این رسانه را به صورت کامل یا 70 درصد از آن را در وب سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید و سپس در پایان متن مقاله درج کنید، منبع: ویکی آموز، و سپس در آن لینک https://wikiamuz.ir قرار دهید. به این صورت (منبع:ویکی آموز)

چگونه از محتوای این پایگاه حفاظت می کنیم ؟

محتوای منتشر شده در این پایگاه بلافاصله پس از انتشار به صورت دستی به موتور های جستجو معرفی می شوند و از طریق وب سایت های معتبر پینگ می شوند و در مرحله پایانی توسط شبکه های اجتماعی معتبر سیگنال های پی در پی دریافت می کنند، بنابراین کپی برداری از این پایگاه بدون ذکر منبع حتی بلافاصله پس از انتشار مقاله نیز باعث کاهش اعتبار وب سایت کپی کننده محتوا نزد موتور های جستجو معتبر می شود.

روال برخورد با متخلفین چگونه است ؟

کلیه وب سایت هایی که عمدا یا سهوا، قانون های گفته شده در بالا را به هنگام باز نشر محتوا نقض کنند به Google DMCA ریپورت خواهند شد، DMCA واحد تشخیص محتوای کپی برداری شده می باشد، این واحد از گوگل متعهد شده است که وب سایت های کپی کار را از لیست نتایج خود خارج کند، بر عهده این بخش از گوگل است که به درخواست ما رسیدگی کند و برای محتوای انحصاری وب سایت ها احترام قائل شود.

دکمه بازگشت به بالا
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید